Leppävaaran asema

Kehä IE1117

Vyöhyke B

Tulevien lähtöjen lista ja lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
LinjaMääränpääLähtöaikaLaituri
520
Martinlaakso via Myyrmäki
Nyt kello 08:33. Reaaliaika
522
Vantaankoski via Lintuvaara
2 min kello 08:35.
523
Saapuu / Päätepysäkki
5 min kello 08:38. Reaaliaika
275
Saapuu / Päätepysäkki
7 min kello 08:40.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
9 min kello 08:41. Reaaliaika
553
Hakunila via Malmi as.
kello 08:49.
522b
Hämevaara via Lintuvaara
kello 08:50.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 08:51. Reaaliaika
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 08:54.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 09:01. Reaaliaika
522
Vantaankoski via Lintuvaara
kello 09:04.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 09:08.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 09:09.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 09:11.
522b
Hämevaara via Lintuvaara
kello 09:20.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 09:21.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 09:24.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 09:28.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 09:30.
522
Vantaankoski via Lintuvaara
kello 09:35.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 09:39.
275
Saapuu / Päätepysäkki
kello 09:40.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 09:40.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 09:48.
522b
Hämevaara via Lintuvaara
kello 09:50.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 09:50.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 09:54.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 10:00.
522
Vantaankoski via Lintuvaara
kello 10:05.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 10:09.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 10:10.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 10:10.
201b
Pitäjänmäki
kello 10:15.
522b
Hämevaara via Lintuvaara
kello 10:20.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 10:20.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 10:25.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 10:29.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 10:30.
522
Vantaankoski via Lintuvaara
kello 10:32.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 10:40.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 10:40.
201b
Pitäjänmäki
kello 10:45.
522b
Hämevaara via Lintuvaara
kello 10:45.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 10:49.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 10:50.
522
Vantaankoski via Lintuvaara
kello 10:53.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 10:55.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 11:00.
522b
Hämevaara via Lintuvaara
kello 11:05.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 11:09.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 11:10.
275
Saapuu / Päätepysäkki
kello 11:10.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 11:10.
522
Vantaankoski via Lintuvaara
kello 11:14.
201b
Pitäjänmäki
kello 11:15.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 11:20.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 11:25.
522b
Hämevaara via Lintuvaara
kello 11:25.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 11:25.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 11:30.
522
Vantaankoski via Lintuvaara
kello 11:32.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 11:40.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 11:41.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 11:41.
201b
Pitäjänmäki
kello 11:44.
522b
Hämevaara via Lintuvaara
kello 11:45.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 11:50.
522
Vantaankoski via Lintuvaara
kello 11:51.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 11:57.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 11:58.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 11:59.
522b
Hämevaara via Lintuvaara
kello 12:05.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 12:09.
275
Saapuu / Päätepysäkki
kello 12:10.
522
Vantaankoski via Lintuvaara
kello 12:11.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 12:12.
201b
Pitäjänmäki
kello 12:13.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 12:15.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 12:19.
522b
Hämevaara via Lintuvaara
kello 12:25.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 12:28.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 12:30.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 12:32.
522
Vantaankoski via Lintuvaara
kello 12:34.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 12:40.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 12:43.
201b
Pitäjänmäki
kello 12:43.
522b
Hämevaara via Lintuvaara
kello 12:45.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 12:50.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 12:51.
522
Vantaankoski via Lintuvaara
kello 12:52.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 12:58.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 13:01.
522b
Hämevaara via Lintuvaara
kello 13:05.
553
Hakunila via Malmi as.
kello 13:06.
275
Saapuu / Päätepysäkki
kello 13:10.
520
Martinlaakso via Myyrmäki
kello 13:11.
522
Vantaankoski via Lintuvaara
kello 13:12.
523
Saapuu / Päätepysäkki
kello 13:13.
201b
Pitäjänmäki
kello 13:13.